Yolanda Be Cool & DCUP: We No Speak Americano

Song dne pro den 13. Zář, 2010 vybral

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček
Loading...

Dnešní pondělní song dne od Yolanda Be Cool a producenta DCUP nazvaný We No Speak Americano berte jako krátký návrat do dozajista protančeného víkendu. Zkrátka, malé taneční ohlédnutí za víkendem, než se pustíme do dalšího pracovního týdne a že skladbu We No Speak Americano, hraje v těchto dnech nejeden český pouštěč tracků na diskotékách.

Skladbu We No Speak Americano, která má skvělý swingový sound a za kterou stojí australské duo Yolanda Be Cool a producent DCUP, šla poprvé do rozhlasového éteru 27. února 2010 a je založena na samplu skladby z roku 1956 Tu vuò fà l’americano od Renato Caroseno, který napsal Carosone spolu s Nicolou Salerno. V Songu dne si dopřejeme plnou verzi, která má 4:29, vy však spíše znáte kratší radio verzi (3:12 minuty), kterou v Anglii dokonce dostali na 2:10 a to by byla škoda, si to takhle zkrátit.

Je asi už zbytečné dodávat, že tahle skladba zbourala hitparády napříč Evropou. Hitem se We No Speak Americano stalo v Rakousku, Belgii, Bulharsku, Dánsku, Finsku, Německu, Maďarsku, Irsko, Holandsku, Polsku, Rumunsku, Slovensko, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Velké Británii a mimo Evropu, v zemi svého vzniku, Austrálii. Tak příjemné vzpomínky na víkend.

,

1 názor na song dne “Yolanda Be Cool & DCUP: We No Speak Americano”

  1. kokot horok

    15. Pro, 2010

    skvělýýýýýýýý a hlavně ta písnička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napiš svůj názor na videoklip Yolanda Be Cool & DCUP: We No Speak Americano